Premiéra NOVINKY BMW S 1000 XR

Príďte sa pozrieť na najnovší motocykel z dielne BMW už od 27.-29.5.

 


Vážený zákazník,

TESTOVACIE DNI s novinkou BMW S 1000 XR.

TERMÍN.


27.-29. MÁJ 2020

 
 

BMW S 1000 XR.

VÝZVA DO BOJA SO ZÁKRUTAMI A KILOMETRAMI.

Nikdy nezľavíš, chceš vždy všetko. Od seba, ale aj od svojho stroja. V neustálom boji o najlepšie prejdenú zákrutu: V každej zákrute o pár stupňov nižšie, o pár milimetrov bližšie. Kilometer za kilometrom. V novej S 1000 XR máš motocykel, ktorý tiež nepozná žiadne kompromisy. Spája sa v ňom športový charakter s výkonom stavaným na dlhé jazdy. Jeho športová agresivita pochádza z RR. Vynikajúca ergonómia so vzpriameným uvoľneným posedom ti naopak umožní dlhé dni bojovať o každú zákrutu a každú rovinku. Neustály pretek, ktorý sa skončí až vtedy, keď budeš chcieť ty sám. Tak to musí byť. To rozumieme pod XR. A ty? #NeverStopChallenging.

 
 
 
 
 

IDEÁLNE KRIVKY - AJ PRI DIZAJNE.

Ostré hrany definujú prednú masku a svetlá. Spolu s výraznými vrubmi dotvárajú celkový vzhľad - pripravené na útok a dôsledné až do samého konca: Vizuálne krátka zadná časť nie náhodou pripomína super športiaka. Naznačený zobák, vysoká vrchná línia a pohodlné riadidlá odkazujú na neutíšiteľný hlad po kilometroch. Kilometre, ktoré si vďaka pohodlnej polohe posedu vytvorenému na dlhé jazdy, vychutnáš aj po niekoľkých, v kuse odjazdených dňoch - aj vďaka prepracovanej dynamike a kapotáži.

 
 
 
 
 

ZÁKRUTA, KTORÁ VYTVÁRA ZÁVISLOSŤ.

Základom motora S 1000 XR je vysokovýkonný motor novej RR, ktorý bol pre XR optimalizovaný na nekompromisné výkony pri dlhých jazdách: Medzi iným zabezpečujú špeciálne profily vačkových hriadeľov a vlastné rozdelovače ohromujúci krútiaci moment v strednom pásme otáčok a najširšie využiteľné spektrum otáčok v tejto triede. Dlhšia prevodovka vo vyšších prevodových stupňoch zabezpečuje príjemný pokojný beh motora - citeľný aj počuteľný.

 
 
 
 
 

VÄČŠIA DYNAMIKA VĎAKA NIŽŠEJ HMOTNOSTI.

Dynamika je aj otázkou hmotnosti. S 1000 XR váži pri rovnakom vybavení o celých 10 kg menej ako jeho predchodca. V najľahšej konfigurácii je dokonca možná pohotovostná hmotnosť 223 kg. Tebe z toho nebude chýbať ani gram a predsa budeš cítiť každý jeden z nich - na každom metri. V podobe väčšieho zrýchlenia, väčšej pružnosti motora, kratšej brzdnej dráhy a rýchlejšieho zaraďovania sa v premávke.

 
 
 
 

NÁŠ PREDAJNÝ TÍM

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

 

Miroslav Babčan
Predajca
mobil: 0945 456 332
babcan.motorrad@md-bavaria.sk

Peter Sadecký
Predajca
mobil: 0945 457 332
sadecky.motorrad@md-bavaria.sk

Miroslava Lajčiaková
Asistentka
mobil: 0945 454 332
recepcia.motorrad@md-bavaria.sk

Tomáš Koňušík
Príjem na servis a garancie
mobil: 0945 450 332
servis.motorrad@md-bavaria.sk