Pozvánka na predstavenie elektrického skútra BMW CE 04

Vážená pani, Vážený pán,

srdečne Vás pozývame na predstavenie absolútnej novinky vo svete motocyklov značky BMW – elektrického skútra BMW CE 04. Podujatie sa uskutoční v pondelok 21. marca o 10:00 a 13:00.

Ekologický a tichý napriek tomu výkonný – plynule integrovaný do mestského života. Taký je BMW CE 04. Pridajte sa k nám a nenechajte si ujsť príležitosť pozrieť si ho naživo medzi prvými. Spoznajte elektrický skúter, ktorý spája dizajn dneška s odkazom pre budúcnosť. Pohybujte sa rýchlo a štýlovo z bodu A do bodu B, na cestách úplne elektricky a 100 % bez emisií. Na šoférovanie skútra Vám stačí vodičské oprávnenie skupiny B.

Miesto:

MD-Bavaria Žilina - showroom BMW Motorrad,
Bytčická 82, 010 01 Žilina

Termín podujatia:

21. marec (pondelok)

Čas:

10:00 a 13:00
predstavenie v dĺžke 1 hodiny

REZERVÁCIA

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

So srdečným pozdravom,
Tím BMW Motorrad Žilina

BMW CE 04

THE SILENT REVOLUTION

Pohybujete sa v mestách a metropolách tohto sveta. Presne tam, kde je každý projekt prvým krokom pre ďalší nový nápad. A ani ty nepoznáš nečinnosť. Poznáme túto strhujúcu dynamiku. Pretože z nej vyvíjame už viac ako 10 rokov riešenia a koncepty pre mestskú elektromobilitu, ktorá dnes znamená viac ako dostať sa z bodu A do bodu B. Z tohto dlhoročného vedenia inovácií začína BMW CE 04 novú éru v dizajne a plynulo sa integruje so svojimi inteligentnými riešeniami Connectivity do vášho všedného dňa – od navigácie po oblečenie. Úplne jednoducho #PluggedToLife.

 
 

Dizajn modelu CE 04

Pred časom a predsa pokrokové

Dizajn BMW CE 04 sa zakladá na plochom zásobníku energie v podvozku a kompaktnom pohone. Kreatívna voľnosť a riešenia tu vedú k novej estetike. Ako napríklad bočne vyklápacia priehradka na nabíjanie alebo visuté sedadlo. Ďalšou výhodou je hlboké ťažisko: pre bezproblémové ovládanie, prekvapivú dynamiku a nadčasovú radosť z jazdy. Tak aj v dizajne plynulo siaha jedna inovácia do druhej. Priestranné, pokojné a minimalistické plochy formujú celkový dizajn. Predná časť je pritom napínavo preráža, zatiaľ čo zadná časť odhaľuje časti techniky typické pre motocykel.